Ostrovní měnič Axpert Max 8000

39 010,40 Kč / ks 32 240 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Vylepšený ostrovní střídač původní verze MAX7200; až 120A na nabíjecí proud

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘIPRAVUJEME! 

 

Ostrovní měniče Axpert Max 8000 jsou na cestě k nám do skladu, více informací o tomto měniči připravujeme. Měniče budou dostupné v průběhu září!

Doplňkové parametry

Kategorie: Měniče / Střídače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Voltronic Power založen v květnu, 2008. 

Mise a Vize

   Zaměřit se na hodnoty zákazníků poskytováním kvalitních produktů a služeb UPS co nejefektivnějšími a nejinovativnějšími způsoby: Společnost Voltronic Power se bude i nadále soustředit na navrhování, výrobu, marketing a uvádění kompletní řady UPS, střídačů a solárních produktů, aby uspokojila požadavky trhu s elektrickou energií s rostoucím podílem na trhu.
   Vybudovat si v energetickém průmyslu pověst nejdůvěryhodnějšího a nejspolehlivějšího partnera: Jako jediný 100% ODM výrobce nemáme vlastní značku a nekonkurujeme zákazníkům na trzích. Plně se zasazujeme o růst značek našich zákazníků. Díky špičkové síle výzkumu a vývoje, výjimečnému systému kontroly kvality a silným výrobním schopnostem získáváme dlouhodobou důvěru a podporu zákazníků.

   Abychom posílili naše výrobní kapacity a budoucí růst, postavili jsme v Zhongshanu nový výrobní komplex a výroba se rozbíhá. Společně s naší továrnou v Šen-čenu máme k dispozici výrobní prostory o rozloze více než 120 000 metrů čtverečních. Díky těmto výrobním kapacitám můžeme uspokojit nejrůznější požadavky zákazníků. Společnost Voltronic Power zaručuje spolehlivý vývoj výrobků a stabilní kvalitu výroby, od surovin až po hotové výrobky.

Závazek k zajištění kvality

   V oblasti řízení kvality se společnost Voltronic Power řídí zásadou "Total Quality Assurance, Service Satisfaction", která je v souladu se směrnicemi ISO 9001:2015, aby zákazníkům poskytovala nejlepší možnou kvalitu. V oblasti řízení bezpečnosti životního prostředí je společnost Voltronic Power certifikována podle normy ISO 14001:2015.

   Společnost Voltronic Power se i v budoucnu bude řídit stávajícími pravidly a předpisy a bude se certifikovat podle různých mezinárodních pravidel a předpisů. Mezitím společnost Voltronic Power trvá na dosažení nejlepší kvality a specifikace, aby zajistila úspěch podniků.