Dovolená v období 8. července do 12. července!

Fotovoltaický panel Yingli 405Wp bifaciální

1 960,20 Kč / ks 1 620 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Výkon ze zadní strany až 25%; oboustranná laminace ze skla - nízká degradace; výkon po 30 letech až 84,95%

Detailní informace

Detailní popis produktu

YINGLI Solar
YLM-J GG 108CELL

   Fotovoltaické bifaciální - oboustranné - panely od předního výrobce YINGLI Solar s výkonem 405Wp jsou složeny z monokrystalických článků. Technologie Half-cut (tedy půlené články) umožňuje lepší pokrytí plochy panelu a snížení odporu a ztrát. Panely také skvěle fungují při zachycování difuzního světla a při nízkém osvitu. Panel je laminován oboustranně ze skla, což snižuje jeho degradaci a po 30 letech můžete dále hospodařit s 84,95% jeho původního výkonu, oproti standardním 25 letům s 83,10%. Bifaciální neboli oboustranný panel umožňuje dále vyrábět i ze zadní strany. Zadní strana primárně napomáhá při zachycování odrazového světla a zvyšuje tak celkový výkon o dalších 10-25%. Možnost použití panelů pro dotační účely NZÚ - SVT výrobku: SVT33053

  • Nominální výkon: 405Wp
  • Účinnost panelu: 20,83%
  • Napětí v zátěži: 30,71V
  • Proud při max. výkonu: 13,19A
  • Napětí v otevřeném okruhu: 37,10V
  • Zkratový proud: 13,95A
  • Rozměry: 1722x1134x30mm
  • Váha: 24,8kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotovoltaické panely
Záruka: 12 let na zpracování / 30 let na výkon
Hmotnost: 25 kg
Nominální výkon: 405Wp
Účinnost panelu: 20,74%
Napětí v zátěži: 30,71V
Proud při max. výkonu:: 13,19A
Napětí v otevřeném okruhu: 37,10V
Zkratový proud: 13,95A
Rozměry panelu: 1722x1134x30mm
Rozměry palety: 1740x1110x1245mm
Váha panelu (ks): 24,8kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

   Společnost Yingli Solar poskytuje solární energii komunitám na celém světě, protože využívá své globální výrobní a logistické zkušenosti k řešení jedinečných místních energetických problémů. Jako jeden z předních světových výrobců solárních panelů umožňují naše týmy místních odborníků komunitám po celém světě využívat solární energii.
   Více než 26 gigawattů bylo dodáno do více než 90 zemí včetně Německa, Španělska, Itálie, Řecka, Francie, Jižní Koreje, Číny, Japonska, Brazílie, Austrálie, Jihoafrické republiky, Mexika a Spojených států. Naše spolehlivé solární panely se osvědčily v různých klimatických podmínkách a prostředích téměř všude pod sluncem.
   Vzhledem k tomu, že svět čelí bezprecedentním energetickým a ekologickým výzvám, zůstáváme věrni svému poslání: poskytovat cenově dostupnou zelenou energii pro všechny.

   Společnost Yingli China se opírá o národní technologickou standardní inovační základnu (fotovoltaika) a další národní platformy pro výzkum a vývoj a postupně realizovala 9 národních vědecko-technických projektů, jako je národní plán "863", projekty mezinárodní vědecko-technické spolupráce a národní klíčové programy výzkumu a vývoje, a získala národní, provinční a ministerské vědecko-technické projekty. Bylo uděleno 6 ocenění za pokrok, 22 obecních ocenění za pokrok ve vědě a technice a 9 ocenění za vědecké a technologické úspěchy, z nichž 7 je mezinárodně pokročilých. Předsedal a podílel se na přípravě 84 mezinárodních, národních a průmyslových norem. Existuje 11 mezinárodních patentových přihlášek podle PCT, z toho patenty na vynález "solární článek a proces tepelného zpracování" byly povoleny ve Spojených státech, Japonsku a Evropě; v roce 2013 bylo v Číně povoleno 1 725 patentových přihlášek. Od roku 2012 je společnost Yingli Solar v čele odvětví v Číně, pokud jde o počet patentových přihlášek a autorizací, a byla vyhodnocena jako "Národní inovační pilotní podnik", "Klíčový podnik špičkových technologií v rámci Národního programu Torch", "Národní demonstrační podnik duševního vlastnictví" a "Národní zelená továrna".

   Dlouhodobá spolehlivost a výkonnost výrobků jsou pro úspěch solárního projektu zásadní. Zaměřujeme se na dodávání solárních panelů s nejvyšší možnou životností výrobku. Na základě dlouholetého pokročilého výzkumu a opakovaných vylepšení jsou solární panely Yingli Solar navrženy, vyrobeny a ověřeny tak, aby fungovaly kdekoli pod sluncem.

   Naše zkušené globální týmy pomohly řadě průmyslových partnerů, včetně developerů, EPC, distributorů a integrátorů solárních systémů, uvést do života gigawatty solárních projektů. Rozumíme tomu, co je potřeba k úspěchu v globálním energetickém průmyslu. Poskytujeme místní znalosti a globální propracovanost, které očekáváte, aby byl solární projekt vaší společnosti úspěšný.

   Když si vyberete výrobce solárních panelů, nevybíráte si jen kus elektrického zařízení, ale vstupujete do vztahu, který trvá desítky let. Naše místní týmy zákaznické podpory, rozmístěné v pobočkách po celém světě, vám aktivně a pohotově pomáhají řešit jedinečné problémy spojené s uváděním vašich solárních projektů do života a zajišťováním dlouhodobé výkonnosti.