V období od 18.4. do 22.4. pracujeme v omezeném režimu. Děkujeme za pochopení!

Fotovoltaický panel JOLYWOOD 415Wp

2 209,46 Kč / ks 1 826 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení

Bifaciální fotovoltaický panel N-type s dvojitou laminací ze skla; 87,4% výkon po 30 letech; Účinnost panel 21,18%

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOLYWOOD Solar Technology
JW-HD108N 415Wp

   Špičkové bifaciální fotovoltaické panely s technologií N-Type od předního výrobce JOLYWOOD s výkonem 415Wp jsou složeny z monokrystalických článků. Absorbují světlo z oboustran a zvyšují tím svoji výkonnost o dalších 10% - 25%. Technologie Half-cut (tedy půlené články) umožňuje lepší pokrytí plochy panelu a snížení odporu a ztrát. Panely také skvěle fungují při zachycování difuzního světla a při nízkém osvitu. Díky své technologii N-Type je jejich výkon, v porovnání s klasickými panely typu P-type o 10-30%, větší/lepší v rozmezí 30 let. Panely je možné použít pro účely dotace NZÚ - SVT výrobku: SVT31985.

  • Nominální výkon: 415Wp
  • Účinnost panelu: 21,18%
  • Napětí v zátěži: 31,7V
  • Proud při max. výkonu: 13,10A
  • Napětí v otevřeném okruhu: 37,7V
  • Zkratový proud: 13,91A
  • Rozměry: 1728x1134x30mm
  • Váha: 24,5kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotovoltaické panely
Záruka: 12 let na zpracování / 30 let na výkon
Hmotnost: 25 kg
Nominální výkon: 415Wp
Účinnost panelu: 21,18%
Napětí v zátěži: 31,7V
Proud při max. výkonu: 13,10A
Napětí v otevřeném okruhu: 37,7V
Zkratový proud: 13,91A
Rozměry: 1728x1134x30mm
Váha panelu (ks): 24,5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

   Společnost Jolywood byla založena v roce 2008 a je národním high-tech podnikem. V roce 2014 byla úspěšně uvedena na burzu (kód akcie: 300393). Společnost se zaměřuje na inovativní výzkum a vývoj a vysoce kvalitní výrobu fotovoltaických pomocných materiálů, solárních článků a modulů, systémovou integraci a dalších produktů. Jako největší světový výrobce bifaciálních solárních článků a modulů typu N s výrobní kapacitou 6,6 GW a největší světový výrobce backsheetů s 30% podílem na trhu získala společnost Jolywood ocenění finančního zdraví Top3 od společnosti Photon.

   Společnost Jolywood byla malá technologická společnost založená v době celosvětové finanční krize v roce 2008. Díky "oddanosti, vytrvalosti a inovacím" se však společnost Jolywood stala černým koněm v celosvětovém solárním průmyslu. Zaměřujeme se na fotovoltaiku a řídíme naše podnikání talentem a kapitálem, přičemž technologický pokrok je naší hlavní předností, a stavíme naši věc na třech pilířích: Fotovoltaické materiály, články s vysokou účinností a fotovoltaické aplikace. A nyní jsme se již stali největším světovým výrobcem PV backsheetů, technologickým a výrobním lídrem bifaciálních monočlánků typu n a snažíme se stát integrátorem technologií potřebných k realizaci vysoce účinného systému výroby energie s nejnižšími náklady na kwh na světě.
   Stojíme-li na této nové výšce, vidíme na obzoru nadšenou a inspirující budoucnost. V naší blízkosti zazněl klakson, který vyzývá k energetické revoluci. Brzy bude obloha modřejší, země zelenější a lidé harmoničtější. O tom jsme snili příliš dlouho. Samozřejmě, než tento krásný sen uskutečníme, čeká nás ještě mnoho zvratů. Musíme být stále ve střehu a s naším podnikavým duchem stále usilovat o inovace a růst. Díky větru nové energie nyní plujeme v plných plachtách. Musíme se chopit této příležitosti a odvážně přijímat další výzvy. Jsme odhodláni vytvořit super tým se společnou vizí, který bude realizovat všestranné inovace v oblasti výzkumu a vývoje produktů, výzkumu a vývoje technologií a systému řízení, sdílet exkluzivní hlavní výhodu společnosti Jolywood a praktikovat naše hodnoty "tvrdé práce, učení a myšlení, přidávání hodnoty zákazníkům a sdílení výhod". Společnost Jolywood bude budovat přátelský průmyslový ekologický systém a přispívat k nové energetické věci s mládím a potem, dokud my lidé nebudeme moci konečně žít jako jeden celek s přírodou.
   Upřímně děkuji za kolegy a průmyslové vrstevníky a za ty, kteří jsou připraveni se k nám v nové energii připojit. S vaší společností a podporou se Jolywood dostane stále dál.