V období od 18.4. do 22.4. pracujeme v omezeném režimu. Děkujeme za pochopení!

Yingli Solar

Webová stránka značky: Yingli Solar

   Společnost Yingli Solar poskytuje solární energii komunitám na celém světě, protože využívá své globální výrobní a logistické zkušenosti k řešení jedinečných místních energetických problémů. Jako jeden z předních světových výrobců solárních panelů umožňují naše týmy místních odborníků komunitám po celém světě využívat solární energii.
   Více než 26 gigawattů bylo dodáno do více než 90 zemí včetně Německa, Španělska, Itálie, Řecka, Francie, Jižní Koreje, Číny, Japonska, Brazílie, Austrálie, Jihoafrické republiky, Mexika a Spojených států. Naše spolehlivé solární panely se osvědčily v různých klimatických podmínkách a prostředích téměř všude pod sluncem.
   Vzhledem k tomu, že svět čelí bezprecedentním energetickým a ekologickým výzvám, zůstáváme věrni svému poslání: poskytovat cenově dostupnou zelenou energii pro všechny.

   Společnost Yingli China se opírá o národní technologickou standardní inovační základnu (fotovoltaika) a další národní platformy pro výzkum a vývoj a postupně realizovala 9 národních vědecko-technických projektů, jako je národní plán "863", projekty mezinárodní vědecko-technické spolupráce a národní klíčové programy výzkumu a vývoje, a získala národní, provinční a ministerské vědecko-technické projekty. Bylo uděleno 6 ocenění za pokrok, 22 obecních ocenění za pokrok ve vědě a technice a 9 ocenění za vědecké a technologické úspěchy, z nichž 7 je mezinárodně pokročilých. Předsedal a podílel se na přípravě 84 mezinárodních, národních a průmyslových norem. Existuje 11 mezinárodních patentových přihlášek podle PCT, z toho patenty na vynález "solární článek a proces tepelného zpracování" byly povoleny ve Spojených státech, Japonsku a Evropě; v roce 2013 bylo v Číně povoleno 1 725 patentových přihlášek. Od roku 2012 je společnost Yingli Solar v čele odvětví v Číně, pokud jde o počet patentových přihlášek a autorizací, a byla vyhodnocena jako "Národní inovační pilotní podnik", "Klíčový podnik špičkových technologií v rámci Národního programu Torch", "Národní demonstrační podnik duševního vlastnictví" a "Národní zelená továrna".

   Dlouhodobá spolehlivost a výkonnost výrobků jsou pro úspěch solárního projektu zásadní. Zaměřujeme se na dodávání solárních panelů s nejvyšší možnou životností výrobku. Na základě dlouholetého pokročilého výzkumu a opakovaných vylepšení jsou solární panely Yingli Solar navrženy, vyrobeny a ověřeny tak, aby fungovaly kdekoli pod sluncem.

   Naše zkušené globální týmy pomohly řadě průmyslových partnerů, včetně developerů, EPC, distributorů a integrátorů solárních systémů, uvést do života gigawatty solárních projektů. Rozumíme tomu, co je potřeba k úspěchu v globálním energetickém průmyslu. Poskytujeme místní znalosti a globální propracovanost, které očekáváte, aby byl solární projekt vaší společnosti úspěšný.

   Když si vyberete výrobce solárních panelů, nevybíráte si jen kus elektrického zařízení, ale vstupujete do vztahu, který trvá desítky let. Naše místní týmy zákaznické podpory, rozmístěné v pobočkách po celém světě, vám aktivně a pohotově pomáhají řešit jedinečné problémy spojené s uváděním vašich solárních projektů do života a zajišťováním dlouhodobé výkonnosti.

2 položek celkem
Yingli 405Wp
1 620 Kč bez DPH
1 960,20 Kč / ks

Výkon ze zadní strany až 25%; oboustranná laminace ze skla - nízká degradace; výkon po 30 letech až 84,95%

TTCP04
Yingli Paleta
52 488 Kč bez DPH
63 510,48 Kč / paleta

Výkon ze zadní strany až 25%; oboustranná laminace ze skla - nízká degradace; výkon po 30 letech až 84,95%

TTCP02

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem