V období od 18.4. do 22.4. pracujeme v omezeném režimu. Děkujeme za pochopení!

JOLYWOOD

Webová stránka značky: JOLYWOOD

   Společnost Jolywood byla založena v roce 2008 a je národním high-tech podnikem. V roce 2014 byla úspěšně uvedena na burzu (kód akcie: 300393). Společnost se zaměřuje na inovativní výzkum a vývoj a vysoce kvalitní výrobu fotovoltaických pomocných materiálů, solárních článků a modulů, systémovou integraci a dalších produktů. Jako největší světový výrobce bifaciálních solárních článků a modulů typu N s výrobní kapacitou 6,6 GW a největší světový výrobce backsheetů s 30% podílem na trhu získala společnost Jolywood ocenění finančního zdraví Top3 od společnosti Photon.

   Společnost Jolywood byla malá technologická společnost založená v době celosvětové finanční krize v roce 2008. Díky "oddanosti, vytrvalosti a inovacím" se však společnost Jolywood stala černým koněm v celosvětovém solárním průmyslu. Zaměřujeme se na fotovoltaiku a řídíme naše podnikání talentem a kapitálem, přičemž technologický pokrok je naší hlavní předností, a stavíme naši věc na třech pilířích: Fotovoltaické materiály, články s vysokou účinností a fotovoltaické aplikace. A nyní jsme se již stali největším světovým výrobcem PV backsheetů, technologickým a výrobním lídrem bifaciálních monočlánků typu n a snažíme se stát integrátorem technologií potřebných k realizaci vysoce účinného systému výroby energie s nejnižšími náklady na kwh na světě.
   Stojíme-li na této nové výšce, vidíme na obzoru nadšenou a inspirující budoucnost. V naší blízkosti zazněl klakson, který vyzývá k energetické revoluci. Brzy bude obloha modřejší, země zelenější a lidé harmoničtější. O tom jsme snili příliš dlouho. Samozřejmě, než tento krásný sen uskutečníme, čeká nás ještě mnoho zvratů. Musíme být stále ve střehu a s naším podnikavým duchem stále usilovat o inovace a růst. Díky větru nové energie nyní plujeme v plných plachtách. Musíme se chopit této příležitosti a odvážně přijímat další výzvy. Jsme odhodláni vytvořit super tým se společnou vizí, který bude realizovat všestranné inovace v oblasti výzkumu a vývoje produktů, výzkumu a vývoje technologií a systému řízení, sdílet exkluzivní hlavní výhodu společnosti Jolywood a praktikovat naše hodnoty "tvrdé práce, učení a myšlení, přidávání hodnoty zákazníkům a sdílení výhod". Společnost Jolywood bude budovat přátelský průmyslový ekologický systém a přispívat k nové energetické věci s mládím a potem, dokud my lidé nebudeme moci konečně žít jako jeden celek s přírodou.
   Upřímně děkuji za kolegy a průmyslové vrstevníky a za ty, kteří jsou připraveni se k nám v nové energii připojit. S vaší společností a podporou se Jolywood dostane stále dál.

3 položek celkem
JOLYWOOD 415Wp
1 826 Kč bez DPH
2 209,46 Kč / ks

Bifaciální fotovoltaický panel N-type s dvojitou laminací ze skla; 87,4% výkon po 30 letech; Účinnost panel 21,18%

TT030
JOLYWOOD 380Wp
Tip
1 596 Kč bez DPH
1 931,16 Kč / ks

Fotovoltaický panel N-type; 87,4% výkon po 30 letech; Účinnost panel 20,83%.

TTCP03
JOLYWOOD Paleta
Tip
47 120 Kč bez DPH
57 015,20 Kč / paleta

Fotovoltaický panel N-type; 87,4% výkon po 30 letech; Účinnost panel 20,83%.

TTCP01

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem