LONGi Solar Technology

Webová stránka značky: LONGi Solar Technology

   Společnost LONGi Green Energy Technology Co., Ltd. byla založena v roce 2000. (LONGi) se snaží být nejhodnotnější společností v oblasti solárních technologií na světě. V rámci svého poslání "Vytvářet to nejlepší ze solární energie pro budování zeleného světa" a positioningu značky "Nejdůvěryhodnější a nejspolehlivější solární společnost, která razí cestu zeleným technologiím" vyvíjí společnost LONGi řešení pro velké elektrárny, pro různá průmyslová odvětví a domácnosti a zaměřuje se na inovace. Nakonec budeme také dodávat řešení "Green Power + Green Hydrogen" pro globální rozvoj bezemisní energetiky.


   Společnost LONGi podporuje obchodní model "Solar for Solar". Společnost vytváří levné produkty pro čistou energii pro celý svět a zároveň využívá čistou energii a ekologické výrobní postupy ve svých provozech, kdykoli je to možné.
   Od roku 2015 společnost LONGi umístila své provozy do čínského Yunnanu a malajského Kuchingu, aby využila bohaté místní zdroje vodní energie k zajištění čisté energie pro své provozy. Společnost LONGi plánuje integrovat solární elektrárny s přečerpávacími vodními elektrárnami v oblastech, které se vyznačují značnými výškovými rozdíly a hojným slunečním zářením, a vytvořit tak průmyslový model pro využití solární energie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné produkty značky LONGi Solar Technology nebyly nalezeny...