Ostrovní FVE MAX

187 881,54 Kč –5 %
OFVE MINI
187 881,54 Kč –5 % 177 164,57 Kč / sada 146 417 Kč bez DPH
Skladem (3 sada)
Nastavení měniče ?
Možnosti doručení

7,3kWp instalovaného výkonu; 8kW jednofázový ostrovní měnič; 9,6kWh v LiFePO4 bateriovém úložišti s BMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostrovní FVE MAX Set
7,29kWp nominální výkon
8kW výkon na straně AC sítě
9,6kWh bateriového úložiště

Nabízíme unikátní ostrovní jednofázový fotovoltaický set MAX s možností budoucího rozšíření. Navíc pokud tento set objednáte nyní dostanete 15% slevu na rozšíření bateriového úložiště a 10% slevu na rozšíření na 3-fázový provoz.

Axpert MAX 8000
Nový a unikátní kombinovaný / ostrovní měnič Axpert od Voltronic Power s výkonem 8000W na AC straně, 48V vstupem baterie, se solárním regulátorem MPPT do napětí 450V a výkonem panelů až 8000Wp, s možností zálohování veřejnou sítí nebo centrálou, monitorování z pohodlí Vašeho obývacího pokoje přes Váš mobilní telefon. 

FNS Power LiFePO4 s BMS 48V, 100Ah
FNS Power 48V 3U LV Series je bateriový modul s hlubokým cyklem na bázi lithium-železo-fosfátu (LiFePO4), který je vybaven vysoce spolehlivými a bezpečnými prizmatickými články a vestavěným systémem BMS s inteligentní komunikací a monitorováním. 
   48V bateriové moduly FNS Power LiFePO4 jsou ze své podstaty bezpečné, robustní a díky stabilnímu chemickému složení jsou navrženy tak, aby měly extrémně dlouhou životnost cyklu. Vestavěný systém řízení baterií (BMS) chrání články před příliš vysokým nebo nízkým napětím, vysokými proudy, zkraty a nadměrným teplem nebo chladem. Automatické vyvažování článků (systémem BMS) snižuje rychlost nabíjení u článků, které byly dobity jako první, a umožňuje tak ostatním článkům regulovat napětí. Tím je zajištěno, že články jsou vždy vyvážené, a je zajištěna kvalita a účinnost baterie.
   Systém BMS je navržen tak, aby zaručoval dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC) založené na špičkových algoritmech v oboru. 

Yingli Solar YLM-J GG 405Wp
Fotovoltaické bifaciální - oboustranné - panely od předního výrobce YINGLI Solar s výkonem 405Wp jsou složeny z monokrystalických článků. Technologie Half-cut (tedy půlené články) umožňuje lepší pokrytí plochy panelu a snížení odporu a ztrát. Panely také skvěle fungují při zachycování difuzního světla a při nízkém osvitu. Panel je laminován oboustranně ze skla, což snižuje jeho degradaci a po 30 letech můžete dále hospodařit s 84,95% jeho původního výkonu, oproti standardním 25 letům s 83,10%. Bifaciální neboli oboustranný panel umožňuje dále vyrábět i ze zadní strany. Zadní strana primárně napomáhá při zachycování odrazového světla a zvyšuje tak celkový výkon o dalších 10-25%.

Součastí tohoto setu dostanete:

  • 18ks fotovoltaické panely Yingli Solar YLM-J GG 450Wp
  • 1ks ostrovní 1-fázový střídač Axpert MAX 8000
  • 2ks LiFePO4 baterii s BMS 48V, 100Ah FNS Power
  • montážní materiál pro instalaci FV panelů (standardně dodáváno s hákem na střechu s taškou; po konzultaci je možné dodat i jiný typ háku)
  • 20m černého a 20m červeného fotovoltaického kabelu 6mm2; M4 koncovky (samec a samice)
  • DC FV - přepěťová ochrana, pojistkové odpínače, válcové pojistky, lisovací dutinky
  • DC baterie - pojistkové odpínače, válcové pojistky, lisovací dutinky
  • AC síť - jistič 40A B 1-pól, 20m CYKY kabel 3x6, lisovací dutinky
  • 2ks rozvodnice na FV a baterii

Součastí setu není montáž! Montáž a připojení těchto výrobků smí provádět pouze pracovník s příslušnou elektrotechnickou kvalifikací. Je potřeba dodržovat příslušné bezpečnostní a elektrotechnické předpisy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotovoltaické sestavy
Záruka: Dle záruk výrobků
Hmotnost: 700 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: