Dovolená v období 8. července do 12. července!

Ostrovní FVE MAX

115 954,30 Kč / sestava 95 830 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

7,6kWp instalovaného výkonu; 8kW jednofázový ostrovní měnič; 9,6kWh v LiFePO4 bateriovém úložišti s BMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostrovní FVE MAX Set
7,6kWp nominální výkon
8kW výkon na straně AC sítě
9,6kWh bateriového úložiště

Nabízíme unikátní ostrovní jednofázový fotovoltaický set MAX s možností budoucího rozšíření.

Axpert MAX 8000
Nový a unikátní kombinovaný / ostrovní měnič Axpert od Voltronic Power s výkonem 8000W na AC straně, 48V vstupem baterie, se solárním regulátorem MPPT do napětí 450V a výkonem panelů až 8000Wp, s možností zálohování veřejnou sítí nebo centrálou, monitorování z pohodlí Vašeho obývacího pokoje přes Váš mobilní telefon. 

FNS Power LiFePO4 s BMS 48V, 100Ah
FNS Power 48V 3U LV Series je bateriový modul s hlubokým cyklem na bázi lithium-železo-fosfátu (LiFePO4), který je vybaven vysoce spolehlivými a bezpečnými prizmatickými články a vestavěným systémem BMS s inteligentní komunikací a monitorováním. 
   48V bateriové moduly FNS Power LiFePO4 jsou ze své podstaty bezpečné, robustní a díky stabilnímu chemickému složení jsou navrženy tak, aby měly extrémně dlouhou životnost cyklu. Vestavěný systém řízení baterií (BMS) chrání články před příliš vysokým nebo nízkým napětím, vysokými proudy, zkraty a nadměrným teplem nebo chladem. Automatické vyvažování článků (systémem BMS) snižuje rychlost nabíjení u článků, které byly dobity jako první, a umožňuje tak ostatním článkům regulovat napětí. Tím je zajištěno, že články jsou vždy vyvážené, a je zajištěna kvalita a účinnost baterie.
   Systém BMS je navržen tak, aby zaručoval dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC) založené na špičkových algoritmech v oboru. 

JOLYWOOD Solar JW-HT120N 380Wp
Špičkové fotovoltaické panely s technologií N-Type od předního výrobce JOLYWOOD s výkonem 380Wp jsou složeny z monokrystalických článků. Technologie Half-cut (tedy půlené články) umožňuje lepší pokrytí plochy panelu a snížení odporu a ztrát. Panely také skvěle fungují při zachycování difuzního světla a při nízkém osvitu. Díky své technologii N-Type je jejich výkon, v porovnání s klasickými panely typu P-type o 10-30%, větší/lepší v rozmezí 30 let.

Součastí tohoto setu dostanete:

  • 20ks fotovoltaické panely JOLYWOOD Solar JW-HT120N 380Wp
  • 1ks ostrovní 1-fázový střídač Axpert MAX 8000
  • 2ks LiFePO4 baterii s BMS 48V, 100Ah FNS Power

Součastí setu není elektroinstalační materiál, montážní prvky ani montáž! Montáž a připojení těchto výrobků smí provádět pouze pracovník s příslušnou elektrotechnickou kvalifikací. Je potřeba dodržovat příslušné bezpečnostní a elektrotechnické předpisy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotovoltaické sestavy
Záruka: Dle záruk výrobků
Hmotnost: 700 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Dotaz 13.12.2023 15:41
Dobrý den. Axpert pracuje v síti v TN-S nebo i v síti TN-c ?
Odpovědět